Secesní váza
keramika, modrá glazura, zlacené svislé pruhy, Amfora, Trnovany, Teplice, vtlačená značka, počátek 20. století, výška 21 cm (Zí)
25.05.2019 - 14:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Secesní váza
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |